Acil Nakit İçin İhtiyaç Kredisi

11.07.2018
353
Acil Nakit İçin İhtiyaç Kredisi

Yaşam standartlarımızın değişmesi ile birlikte artık ihtiyaçlarımız da farklı şekillenmeye başlıyor. Bu noktada aldığımız maaş kimi zaman yeterli gelmezken bunun yanı sıra hastalık, evlilik, yeni bir başlangıç, bayram gibi konularda acil nakit ihtiyacı meydana gelebiliyor. Bu noktada birçok banka yeni müşteri kazanmak, müşterilerini elinde tutmak için uygun şartlarda acil nakit ihtiyaç kredisi sunuyor.

İhtiyaçlarınızı karşılamak adına bu noktada kredi kullanımı için birçok banka uygun faiz oranları uygun ödeme koşulları ile kredi imkanı sağmaktadır. Ancak acil nakit ihtiyacı kredisi için bazı şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar aslında bir bakıma bankaların kendini güvenceye alarak ödemelerin aksatılmaması için çizdiği bir yöntemdir.  Gerekli şartların ilk başında 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir. Aynı zamanda akli sağlığının tam olması şartı da kredi kullanımında aranan bir niteliktir.  Bunun yanı sıra kredi notu kredi kullanımında büyük bir detay ve şarttır. Kredi notunuz yüksek ise kredi kullanabilirken, riskli tabloda bulunuyor ise bu noktada kredi kullanımı pek mümkün olmaz. Bunun yanı sıra kara listede olmanız durumunda kredi kullanımı asla mümkün olmamaktadır. Bu gibi sorunlar yaşamamak adına kredilerinizi ve kartlarınızı düzenli şekilde en az asgari ödeme yaparak ödemeniz önemlidir. Eğer ipotek ile kredi çekecek iseniz ve evli iseniz bu noktada gerekli olan şart eş rızasıdır, eşinizin rızasını yazılı bir şekilde bankaya vermeniz gerekmektedir. bununla birlikte gelirinizi resmi geçerliliği olan bir belge ile ibraz etmeniz gerekmektedir. eğer geliriniz yok ise kefil tutarak da işlem gerçekleştirmek mümkün olabilmektedir.

Acil nakit ihtiyaç kredisi için birçok başvuru kanalı bulunmaktadır. Bunun için dilerseniz kredi faizlerini uygun bulduğunuz bankaya giderek başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Burada bireysel müşteri temsilcisine danışarak kredi faizi, ödeme koşulları, vade sayısı ve toplam geri ödenecek tutar bunun yanı sıra kredi sigortaları hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra bankaların mobil uygulamaları üzerinden de nakit ihtiyacınızı gidermek adına başvuru gerçekleştirebilir, SMS yolu ile başvuru yapabilir ya da bankaların telefon bankacılığı hizmetinden yararlanarak çağrı merkezi üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Anlamine.com © 2018 - Tüm Hakları Saklıdır.